Trekking Nepal Agency

Trekking wokół Annapurny

Wybierając się na trekking w Nepalu, musicie wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Po pierwsze wybrać odpowiednią trasę do waszych preferencji. Trekking wokół Annapurny to doskonały obszar wokół którego każda wyprawa okaże się niezapomnianą przygodą. Trekking wokół Annapurny to miejsce, które przeznaczone jest nie tylko dla zawodowych trekkerów ale również tylko początkujących. Jeżeli do Nepalu jedziesz pierwszy raz warto wcześniej zapoznać się z trasami poprzez pytanie jednego z naszych pracowników. Trekking wokół Annapurny to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto kocha góry i pragnie z bliska zobaczyć jeden z najwyższych gór świata!

Dlaczego warto wybrać ten trekking?Trekking

  • Czekają was niezapomniane chwile ale również zapierające dech w piersiach widoki! Krajobraz górski jaki występuje w Himalajach jest niedostępny w innych miejscach na ziemi.
  • Doskonałym punktem wyprawy jest możliwość raftingu na rzece Kali Gandaki, jest to niezwykła przygoda, z której każdy powinien skorzystać.
  • Zapewne każdy nie będzie mógł się doczekać przejścia przez przełęcz Thorung La, który jest najwyższym punktem na trasie.
  • Podczas trekkingu będziecie mieć również możliwość na kąpiele w basenach termalnych Tatopani;

Ponadto każdy trekking zaowocuje w spotkaniu wspaniałych ludzi, którzy pozostaną w waszej pamięci na zawsze. Trekking wokół Annapurny to wspaniałe doświadczenie, które sprawi, że nie raz odwiedzicie Nepal!

 

Trekkingi

Trekking w Nepalu

Wycieczki

Nepal

Wycieczki do Nepalu

Trekking Himalaje

Trekking

Okna dachowe Dako

Oferta trekkingów w Nepalu

Kontaktu

Nepal, Kathmandu

01.

Nasza firma

Doświadczenie, wiedza oraz ciekawośc świata to nasze atuty

02.

Usługi

Zorganizjemy trekkingi w całym regionie Nepalu