Trekking Nepal Agency

Wycieczka do Doliny Kathmandu

Nepal jest nie tylko miejscem, które przeznaczone jest do trekkingu. Mało kto wie, że tak bogata kultura nie występuje w żadnym innym miejscu na ziemi. Dlatego wycieczka do Doliny Kathmandu jest znana tylko przez osoby, kochające kulturę azjatycką. Wiele na tym się traci ponieważ Kathmandu jest przepiękną nepalską stolicę, w której czas się zatrzymał. Jest domem tysiąca świątyń  i wyróżnią się bogatą architekturą. Wycieczka do Doliny Kathmandu obejmuje 3 miasta: Kathmandu, Patan i Bhaktpaur. W każdym z wymienionych miast czekają was niezapomniane wspomnienia, które pozostaną w waszej pamięci przez całe życie.

Wycieczka do Doliny Kathmandu zaowocuje w poznaniu historii i kultury tego kraju zaczynając od Pałaców Królewskich po kolorowe stupy. Podczas niej poznacie codzienne życie rdzennych mieszkańców a także unikalną florę i faunę tego państwa.

Dlaczego polecamy wycieczkę do Doliny Kathmandu?Wycieczka Nepal

  • zwiedzanie zabytków, świątyń i pałaców królewskich to tylko część atrakcji nepalskich. Doświadczeni przewodnicy ułatwią wam zadanie.
  • smakowanie, przysmaków kuchni nepalskiej to niezapomniana uczta dla podniebienia.
  • wschody i zachody słońca w żadnym miejscu na ziemi nie były tak piękne. Przez pokryte szczyty ośnieżonych ośmiotysięczników promienie słoneczne przepięknie uderzają w tafle śnieżną;
  • atrakcje jak lot samolotem, raftingi czy skorzystanie z paralotni urozmaici całą wyprawę i sprawi, że wasz pobyt będzie coraz lepszy!

Wycieczka do Doliny Kathmandu to świetna wyprawa, która sprawi, że wasze wycieczka do Nepalu zaowocuje w w bogate doświadczenia.

Trekkingi

Trekking w Nepalu

Wycieczki

Nepal

Wycieczki do Nepalu

Trekking Himalaje

Trekking

Okna dachowe Dako

Oferta trekkingów w Nepalu

Kontaktu

Nepal, Kathmandu

01.

Nasza firma

Doświadczenie, wiedza oraz ciekawośc świata to nasze atuty

02.

Usługi

Zorganizjemy trekkingi w całym regionie Nepalu